כתיבה שיווקית לאתרים שמביאה תוצאות עם מסרים מלוטשים.
כתיבה שיווקית לאתרים – טיפים מועילים
יולי 1, 2015
קידום אתרים עושים באמצעות תכנים איכותיים.
קידום אתרים באמצעות תוכן
יולי 1, 2015
הקמת אתרים בחינם אפשרית עבור כל אחד בעזרת פלטפורמות חינמיות לבניית אתרים.

רוצים אתר ולא מעוניינים לשלם על הקמתו? הקמת אתרים בחינם אפשרית בהחלט ואין צורך בידע רב בבניית אתרים בכדי לעשות זאת. כידוע בחיים אין דבר כזה "ארוחות חינם". אבל, בכל זאת דווקא בהקמת אתרים, יש אלמנטים חינמיים אמתיים לגמרי. כמובן שקיימות מגבלות רבות במושג חינם בנושא ובטווח האפשרויות הטמונות בכך. קיימות מספר פלטפורמות בשוק המאפשרות עיצוב אתרים בסיסי וידידותי ובחינם לגמרי שאותן אנו נסקור.

הקמת אתרים בחינם באמצעות פלטפורמת WordPress

 בניית אתר בוורדפרס, פלטפורמת עיצוב וניהול תוכן פתוחה וידידותית למשתמש, הכוללת ממשק ניהול מתקדם עם תמיכה מלאה בעברית. המערכת מתאימה לניהול אתרי אינטרנט ובלוגים. המערכת תומכת במגוון דפדפנים ומערכות הפעלה, סמרטפונים לצד מחשבים אישיים. את הדומיין (שם מתחם או כתובת האתר שלכם) ואכסון של האתר יש לרכוש בחברות המתמחות בכך (זה אינו חינם ונושא עלות ראשונית וכן עלות שוטפת). בסך הכל מדובר במערכת מרשימה למדי בעלת אפשרויות מרובות ובחינם. אנחנו ב"שפיץ" מקימים אתרי אינטרנט בסביבת וורדפרס וכן תומכים ועוזרים במציאת אכסון אתרים וכן שמות דומיין. התקשרו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון נח לאתר וורדפרס בעברית משלכם.

  • יתרונות – הקמת אתר מהירה ועצמאית, לא דרוש ידע טכני לאתר בסיסי, ניתן להעביר את האתר לספק אחר.

  • חסרונות – עיצוב בסיסי, הרבה התעסקות, אכסון עצמאי, תמיכה בסיסית בפורום.

הקמת אתרים בחינם בפלטפורמת WIX

עוד פלטלפורמה נהדרת להקמת אתרים בחינם. ממשק הניהול ב-WIX אינו נותן תמיכה מלאה בעברית, והתפריטים באנגלית. אז אם אתם לא נרתעים מעניין השפה, זוהי מערכת נהדרת לעיצוב אתרים והתוצאה נהדרת כמו באתר זה שעוצב ב-WIX. אחד הדברים המסקרנים במערכת הינו, הקמת אתר לחלוטין בחינם עם הסיומת WIX  ו…פרסומות, או תשלום חודשי פעוט של 4.08$ לחודש עבור אתר עם הכתובת שלכם + אירוח מלא ו…פרסומות. שדרוגים נוספים מאפשרים יותר אכסון וכן חנות עם אפשרויות סליקת PAYPAL. אנחנו ב"שפיץ" מקימים אתרי אינטרנט בסביבת WIX. השאירו פרטים ונפתח לכם את הדרך לאתר WIX  מרשים משלכם.

  •  יתרונות – הקמת אתר מהירה ועצמאית, לא דרוש ידע טכני לאתר בסיסי, עיצוב מתקדם.
  •  חסרונות – קצת איטי, אופציות מעקב וסטטיסטיקה מתקדמות, לא ניתן להעביר את האתר לספק אחר.

שכשיש לכם עניין באתר חדש ובסיסי, במיוחד לעסק חדש, פלטפורמות חינמיות אלה בהחלט יכולות להוות בשבילכם פתרון. אם תרצו עיצובים יותר מתקדמים, תוכלו בהמשך להתקדם לאתר הנבנה בדיוק בשבילכם על ידי בעלי מקצוע. אנחנו ב"שפיץ" נתמוך בכם בכל דרך שתבחרו התקשרו ותיווכחו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>