עיסוק נפוץ בימים אלה כעבודה מהבית הינה כתיבת מאמרים לאתרים. מחיר שוק למאמר קידום הינו  נמוך יחסית, כי כל מה שנחוץ זה מחשב, זמן פנוי ויכולת כתיבה סבירה. אני אומר סבירה כי לעיתים קרובות מקבלים מאמרים ירודים כל כך שזה מדהים. זה מתחיל מניסוחים מוזרים וסתומים, עובר דרך משפטים ארוכים כשלאורך הדרך זרועות שגיאות כתיב. אין פה הפתעה, עם מחיר מאמרים לאתרים שהציעו לכם ב – 5 אג' למילה, אי אפשר להתפרנס.

מחליפים דיסקט ועוברים לתוכן איכותי

ימי "הטראש" חלפו עברו מזמן. זה התחיל מהכרזות של גוגל ועבר לביצוע כשהנפגעים הגדולים היו אתרי המאמרים. גוגל פשוט לא אוהבים את זה, הם מאמינים שמאמר שמכיל 250 פעם את הביטוי "משה הובלות" זה לא מעניין. על טעם ועל ריח לא נתווכח, אבל תודו שיש טעם בדברים אלה. תוכן איכותי צריך להיות מעניין. זאת אומרת שאנשים נכנסים, מבלים אצלכם יותר על הדף וחוזרים שוב ושוב. אז איך עושים את זה?

  • מידע שימושי – כשהתכנים בדף הינם שימושיים, מן הסתם יישארו אצלכם יותר. מידע מועיל נקרא בשקיקה שוב ושוב, תשאלו את אתרי המתכונים העושים חייל מאלמנט זה.
  • חוויה מרתקת – תכנים מרתקים ממסמרים את הגולש לעוד כמה שניות יקרות. הדרך הפשוטה לעשות את זה, זה באמצעות שילוב סרטונים וסקרים.
  • כתיבה נכונה וקולחת – כשאתם כותבים טוב, אז מרגישים את זה ונשארים קצת ומשוטטים עוד כמה שניות באתר. הסיכוי שתבוצע המרה גדל משמעותית באתר שכתוב היטב.

כתיבה נכונה

אם החלטתם לכתוב לפרנסתכם מאמרים לאתרים, מחיר שתגבו עבור השירות שלכם יקבע לפי האיכות.  לא צריך לדעת הרבה בשביל לכתוב טוב. בדרך כלל לא מדובר בעבודה ספרותית אלה במאמר בנושא קליל של איך מוצאים "שיפוצניק בצפון". להלן מספר כללים שיעזרו לכם לכתוב טוב יותר:

  • שגיאות כתיב – אין צורך להיות אבשלום קור, עשו שימוש במתקן השגיאות של וורד וגוגל. לא בטוחים לגבי מילה מסויימת? אין בעיה, הכניסו אותה לשורת החיפוש של גוגל ותגלו דרך תוצאות החיפוש את הדרך הנכונה לאיית. לא זוכרים את ההבדל בין שניים לשתיים, אין צורך להמר, שוב, יש גוגל.
  • משפטים ארוכים – משפט הגדול מ-18 מילים הינו משפט ארוך. משפט ארוך מ- 21 – 23 מילים הינו משפט ארוך מאד ומתיש. לא כותבים משפטים ארוכים מזה, נקודה. פשוט תחליפו את הפסיקים לנקודות ובא לציון גואל.
  • ניסוחים מוזרים ומסורבלים – הקדישו כמה דקות ותקראו את מה שכתבתם בקול רם. זה מדהים מה שתמצאו שם. אני כתבתי את זה? כן. בדרך לשיבוץ מילות מפתח אנחנו נוטים "לאנוס את הטקסט" וזה כיידוע לא מוסרי. אז וותרו על כמה מילות מפתח ותכתבו יפה.
  • חלוקה לפסקאות – חלוקה לפסקאות עם כותרות משנה מאירות עיניים, מחלקת את המאמר שלכם למספר מקטעים ומאפשרת לקורא לסרוק ולמצוא את המקטעים המעניינים אותו. מאמרים ארוכים ללא הפסקה אינם נקראים, אז וותרו עליהם.
  • תבליטים – שימוש נבון בתבליטים (בולטים) זה ברכה, מאמר שהוספו לו בולטים (כמו מאמר זה) הינו משודרג משמעותית. במיוחד נכון הדבר כשתבליטים מתחיל מכותרת קטנה. אחד הדברים הראשונים שנסרקים על ידי העין הינו רשימת התבליטים שלכם.
  • חזרה על דברים שנאמרו – זה קורה לרבים שכותבים ורוצים כבר למלא את מכסת המילים. אל תעשו את זה, זאת כתיבה גרועה. חסר לכם רעיונות? כנסו לגוגל ותמצאו מאמרים מקבילים לשלכם עם רעיונות שלא חשבתם עליהם ותאמצו. אל תעתיקו, רק תאמצו.
  • לא להעתיק כבר אמרנו?

עשו ניסוי קטן. תכתבו את המינימום הנדרש בכדי להעביר מסר מסוים וותרו על כל מילה שאינה נחוצה שם באמת. אפילו ברמת האות, אם אפשר לוותר – אז יאללה תעיפו. בצעו יישור לשמאל וימין ותסתכלו על המאמר, אתם אוהבים את מה שאתם רואים? אם כן וזה עוד לפני שקראתם מילה אחת, אז כנראה גם אחרים יאהבו.

מאמרים לאתרים – מחיר שיגרום לכם לחייך

אין לכם זמן לכל זה? מבינים. אפשר תמיד לפנות אלינו לכתיבת מאמרים לאתרים. מחיר מאמר בשפיץ הינו שווה לכל נפש והרמה – מושלמת. צרו קשר עוד היום בטלפון 052-3646136 והמאמרים יתחילו לזרום לכיוון שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>