אתם עורכי דין מצוינים, אבל למה אף אחד ברשת לא יודע מזה? כתיבת תוכן לעורכי דין הינה מיומנות הדורשת כישרון כתיבה לצד ידע בתחום. הצוות של שפיץ כתב לא מעט תכנים לעורכי דין ולחלקנו גם הכשרה משפטית. אנחנו כותבים לכל דרישה: תוכן שיווקי לעורכי דין, מאמרי תוכן, וכן מאמרי קידום.

כתיבת מאמרי קידום

מחיר מאמרי קידום הינו נמוך יחסית וזאת בשל רמת הכתיבה וכן הרקע האנושי המושקע. תוכן אתרים כיום הולך לכיוון של איכות. לכן, למרות המחיר, השקיעו ברכישת מאמרי קידום רק אם אתם מעוניינים לשלבם באתרי מאמרים עבור קישורים נכנסים. במאמרי קידום אין מחוייבות לדיוק בתוכן ולרוב מדובר בגיבוב מילים עשיר במילות מפתח. אנחנו בשפיץ כותבים מאמרי קידום ומקפידים על תחביר ודיוק עובדתי.

מידע משפטי מועיל באתר שלכם עם מאמרי תוכן

תתפלאו, תוכן לאתרים חינמי תורם לכם. אתם משתפים בחינם ונהנים מהכרה ומוניטין. אנשים המחפשים פתרונות לבעיות שלהם ומוצאים אותם אצלכם בניסוח ברור וקולח, מאד מאריכים את העזרה וחלקם פונים ומתעניינים בשירותים שאתם מציעים. מידע המוצע בשפה משפטית אינו מתאים ברשת בדרך כלל עבור קריאתה בידי הדיוטות ועלול לעורר התנגדות. לכן, כתיבת תוכן לעורכי דין על ידי כותבים מיומנים בתחום שלכם מספקת תשובה הולמת עם מידע נגיש ומובן לכל אחד.

כתיבת בלוג משפטי

כיום צריך הרבה תוכן לעורכי דין בשביל לבלוט בגוגל. כתיבת מאמרי קידום זה "פאסה" והדרישה של גוגל הינה לתכנים איכותיים. הדרך הנכונה כיום שלב תוכן באתר הינה באמצעות כתיבה אישית המשלבת אלמנטים תדמיתיים וכמובן כמות הגונה של מידע מועיל לגולש. גולשים מוקירים את שפע המידע ומגיבים בהתאם. בדקו כאן את מיקומכם במילת חיפוש ספציפית.

כתיבה שיווקית לעורכי דין

שילוב נבון בין מסר שיווקי באזורים אסטרטגיים באתר, יחד עם מידע מועיל ומילות מפתח, יפריח את האתר שלכם ויעלה אותו מעלה, מעלה לשמי גוגל המוארים. עלות תוכן שיווקי הינה גבוהה יחסית ולכן נעשה בא שימוש מושכל ונעמיד תוכן זה בדף הבית, אודות ודפי שירותים. אני חייב לציין שאני נתקל בלא מעט מקרים שעורכי דין מבקשים ממני לשלב קופירייטינג בכל האתר, לרבות מאמרי קידום ותוכן. יש תבונה רבה בעניין, במיוחד כשמדובר בפירמה משגשגת המעוניינת להשחיז חרבות ולהראות נוכחות ברשת.

ניהול תוכן וקידום אתר

אז אם יש לכם אתר וספק תוכן, עדיין צפויה לכם עבודה רבה של הזנת תוכן וביצוע אופטימיזציה, לרבות העלאת תמונות ומולטימדיה נוספת. שירות ניהול תוכן הנעשה על ידי מקדם אתרים מיומן, חוסך לכם כאב ראש ומדייק את פעולת האופטימיזציה החיונית לקידום האתר. עלות ניהול תוכן הינה שולית יחסית ומציגה עלות תועלת מצוינת. קידום אתר על ידי מקדם מיומן שגם מזין את התוכן וגם כותב אותו, זה כבר פינוק אמיתי. טוב…לא בדיוק, אתרים ללא מקדם נעלמים בתחתית תוצאות החיפוש, בדרך כלל.

תוכן לעורכי דין – שירות עם איכות 

כחלק מעבודת כתיבת תוכן לאתר שלכם, אנחנו מבצעים בדיקת איכות בידי אדם נוסף:

  • הגהה – שגיאות כתיב, תחביר מסורבל ושאר ירקות עוברים ליטוש.
  • דיוק – אנו מאמינים בתוכן נכון וברור. אמינות המידע נבחנת שוב.
  • קידומיות – עמידה במטרות הקידום, דחיסות מילות המפתח וכמות המלל.
  • מקוריות – אין העתקות וכל המלל שלנו נבדק במקוריותו.

צרו קשר עוד היום בטלפון 052-3646136 עם שפיץ ותתחילו ליהנות מזרימה רעננה ועקבית של תוכן לעורכי דין עבור האתר שלכם, דף הפייסבוק, בלוג או כל פלטפורמת תוכן וקידום אשר אתם מתפעלים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם עם פתרונות קידום, ניהול וכן כתיבת תוכן לעורכי דין.

1 Comment

  1. מאת סיגל:

    אשמח לקבל פרטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>