איך מחליטים על נושאים כאשר כותבים תוכן קידום לאתרים? בכל פעם שאני יושב מול המחשב ונדרש להחליט מהו התוכן המתאים ביותר עבור האתר שלי, חולפת שניה אחת של שקט ואז האצבעות מחליטות בעצמן. טוב לא בדיוק.. כתיבה ספונטנית של תוכן קידום לאתרים זה נפלא ומגיע כתוצאה של המון ניסיון. זה מתחיל מתכנון מדוקדק של אסטרטגיית הקידום שלי, עובר דרך ארגון התכנים וסקירה מקיפה של מצב המתחרים בסקטור שלי. דרך קלה לאיתור מצב המתחרים הינה תוכנת Free Monitor for Google. תוכנה חינמית זאת הסורקת מיקומי חיפוש אינה הטובה מכולן. אך יש לה תכונה נחמדה שהיא חושפת את מיקומיכם ביחס למתחרים וכל שנותר לגלות זה מה יש להם שאין לכם.

הכירו את הסביבה הטבעית שלכם

אז אם אתם חושקים בביטוי "תוכן קידום לאתרים", בצעו חיפוש קטן והכירו את השכונה שבא אתם פועלים. מי המתחרים שלכם, כמה "ג'וס" יש להם באתר ומה נדרש לעשות בכדי לעקוף אותם בסיבוב. תתפלאו לגלות שגם אתר יחסית חדש ולא מעורר עניין יכול "לקחת" ביטוי מפתח מאתר מבוסס. לאתרים מבוססים יש נטייה להירדם בשמירה. לפעמים כל שצריך לעשות, זה פשוט לכתוב תוכן ממוקד בנושא מילת המפתח שמעניינת אתכם. את הנושא יש

לכתוב בצורה מקיפה (ומעניינת) ולדאוג להפיץ את זה ככל האפשר.

כתיבת תוכן קידום לאתרים עם ערך מוסף גבוה

התכנים שאתם כותבים נדרשים להיות מקיפים מבחינת הידע שאתם מספקים לגולש, למה זה? התשובה לכך פשוטה, ככל שהגולש ישהה על הדף שלכם יותר זמן, כך הדף ידורג טוב יותר על ידי גוגל. רק פתרון מלא לבעיה שמעסיקה את הגולש בדף יחיד, יגרום לו להישאר ולא לעבור לדף מקביל של המתחרים שלכם. תוכן קידום לאתרים עושים עד הסוף או שמפספסים – אז הכניסו הכול! בנו מדריך מסודר מ א' ועד ת' עם פתרון מקיף, ברור ומלא שיתרום לגולש. גוגל כבר יפצה אתכם על הטרחה ויציף אתכם אל האור. הוסיפו תמונות מאירות עיניים, תרשימים, דברו באופן אישי ובשפה קולחת המעלה חיוך. הכניסו לינקים מועילים תחת כל עץ רענן ושאלונים שתורמים להבנת הגולש. סקרו אפליקציות המהוות השלמה וספרו על ניסיונכם האישי. בשונה מהמקובל לחשוב בדרך כלל, גוגל אוהב/אוהבת פחות דפים ויותר תוכן, מלא ועשיר.

באיזה שפה לדבר?

יש כאלה (בעיקר כותבי מאמרי קידום..) שכותבים בגוף שלישי ("הכי טוב שתקנו אצל דוד"..). גם כותבי מאמרי תוכן נוטים לכתוב בגוף שלישי ("להקת רוקפור מנגנת בסגנון…")מעצם הצורך להציג סקירה מרוחקת ואובייקטיבית, אליהם מצטרפים גם כותבי תוכן חדשותי. כתיבת תוכן קידום לאתרים כיום נוטה להיות אישית וחברית. מדובר על כתיבה בסגנון בלוג, שמדברת בגוף ראשון ושני. "אני עשיתי", "אנחנו ננצח" זאת כתיבת בלוג טיפוסית ואפקטיבית. טיפה שונה היא כתיבת גוף שני רבים ויחיד "את/אתה ואתם. מדובר בכתיבה שיווקית קלאסית – "רוצים לטוס בזול?", אז מה עדיף? ראשון ושני, משלבים הטיות ונהנים מכל העולמות חיבור טוב בין גוף ראשון לגוף שני, משיג את התוצאה הטובה ביותר בכל כתיבה (למעט כתיבת תוכן אינפורמטיבי). למידע נוסף על כתיבת תוכן קידום לאתרים על ידי מומחים פנו אלינו בטלפון 052-3646136. תעריפי תוכן לאתרים, חדשותי ורשתות חברתיות מופיעים באתר שלנו לעיון והשוואה. אנחנו לא מתביישים לספק תכנים איכותיים בעלות אטרקטיבית, זאת כי אנו מאמינים ששירות טוב מגיע בעלות נוחה, אז נסו אותנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>