גיל שפיץ

ניהול תוכן וקריאטיב

052-3646136


main-title-1

בחיים בבית ובעבודה, אתה רוצה שיקשיבו לך, שיראו אותך, להיות ולהשפיע דרך העשייה שלך ומה שאתה מיצג. בבליל האינסופי של אתרים באינטרנט, זוכרים רק את הטובים ביותר, אלה שמשדרים מסר שמתחבר אל הלבבות של כולם – אמיתי, ברור וחכם.

בלב ההרים במקום פסטורלי, יש בית קטן ובו משפחה ישראלית רגילה, כמעט…

אנחנו אוהבים מילים, כולנו, הורים וילדים קוראים וכותבים מילים מכל הסוגים. במגזינים שונים, סיפורים ושירים, ברשתות החברתיות וגם בשבילך.

BP-1תוכן לאתרים

להתחבר אל הדופק זה להתחבר אל הלב. אנחנו יותר מסתם כותבים, אנחנו רוצים להדביק אותך ואת הלקוחות שלך באהבה שלנו לקסם של המילים, להאיר את העשייה והנוכחות שלך באינטרנט, לייצג אותך בכל מקום וכל הזמן. לבנות אתך ביחד את הקשר שלך עם הלקוחות וכל מי שמתעניין, פשוט בשביל שיזכרו אותך. אנחנו עושים שימוש מושכל בכל מילה, בכדי לקדם את האתר שלך שיצוף במעלה תוצאות של מנועי החיפוש. אנחנו מעבירים מסר חד וברור במילים בודדות המאפיינות שיווק ממומן וכן בכל כמות של מידע אינפורמטיבי לכל מטרה. כולם רוצים להיות באינטרנט היום, אבל אותך רואים והכי חשוב מרגישים, כי אנחנו ואהבתינו למילים נמצאים בשבילך בכל מקום ברשתות החברתיות ובמיוחד בפייסבוק, בשביל לתפוס את העין והלב.

בנייה וקידום אתרים

אתר אינטרנט בחינם עם שירות קידום מקיף, הפתרון הנכון בשביל להכניס רגל ימין במדיה האינטרנטית. תקציבי פרסום, קופירייטרים וסקרי מיקוד? תודה – אין צורך!

פרסום אפקטיבי במחיר שווה לכל נפש זאת התשובה שלנו בשבילך, את השאר אנחנו משאירים לך….

הלקוחות שלך מצפים ממך לנוכחות תמידית מכל מקום ובכל זמן, צור איתנו קשר עכשיו או השאר פרטים במעטפה השחורה משמאל ונחזור אליך עם פתרון מקיף שיתן דחיפה לעסקים שלך.

מיכל זילברשטיין

בלוגרית

052-3322724


ניר שלום

מומחה בכתיבה שיווקית

050-5678990


מור גיל-שלום

קופיריטינג

050-5678990


חלי שרון

מומחה בכתיבת בלוגים

050-4987566


order-p1
google+
facebook