מחירון תוכן

pricing-title-1
חבילת תוכן לפייסבוק

חבילת תוכן לפייסבוק

520 ₪

לחבילה חודשית של כתיבה והזנת סטטוסים

—————————

2 סטטוסים שבועיים
עם תמונה וכתובית פנימית.

חבילת תוכן לאתר

חבילת תוכן לאתר

720 ₪

על תוכן מלא לאתר

—————————

3 דפי שיווק
ו- 4 מאמרי תוכן איכותיים.

חבילת ניהול תוכן

חבילת ניהול תוכן

700 ₪

לחבילה חודשית של כתיבה והזנתו לאתר

—————————

כתיבה שבועית של מאמר איכותי
של 500 מילים והזנתו עם תמונה.

בלוג / ניוזלטר

0.25 אג'

למילה ללא הגבלת מילים

—————————

דף נחיתה

150 ₪

עבור כתיבה קריאטיבית מהפנטת

—————————

פוסטים / סטטוסים

350 ₪

לחבילה חודשית של 2 פוסטים לשבוע

—————————

תסריט

120 ₪

לדקה ראשונה, 60 ש``ח לכל דקה נוספת.

—————————

כתבת איכות

200 ₪

קומוניקט / אוטבריין / טבולה

—————————

עד 700 מילים

אינפורמטיבי

100 ₪

תוכן ברמה גבוהה

—————————

עד 400 מילים

דף שיווקי

120 ₪

כתיבת קופירייטר

—————————

עד 400 מילים

order-p1

תוכן שיווקי

דוגמא למאמר קידום1מילות מפתח
דיוק אינפורמטיבי
תבליטים
קריאה לפעולה
תועלות ללקוח
טיזר
קופירייטינג

מאמר תוכן

דוגמא למאמר תוכן2

מילות מפתח
דיוק אינפורמטיבי
תבליטים
קריאה לפעולה

תועלות ללקוח
טיזר
קופירייטינג

מאמר קידום

דוגמא למאמר קידום 1מילות מפתח
דיוק אינפורמטיבי
תבליטים
קריאה לפעולה
תועלות ללקוח
טיזר
קופירייטינג

מחיר תוכן לאתרים

יש הרבה אי בהירות בעניין מחיר תוכן לאתרים והסיבה לכך נובעת מאיכות התכנים לסוגיהם השונים. בבחירת מאמרים לקידום הצרכים העסקיים שלכם, קודם אתם צריכים לאפיין את סוג התוכן המתאים ושנית להחליט בעניין האיכות. להלן מפורטים הסוגים השונים של תוכן לאתרים, מחיר מקובל וכן מאפייניהם.

כמה עולה מאמר לקידום אתרים?

תוכן קידום אתרים, הינו יחסית נחשב "נמוך" שכן בדרך כלל, אינו מוסיף ערך מוסף לגולש ולא נועד לקריאה, אלה רק למשיכת תשומת הלב של מנועי החיפוש. מאמרי קידום אתרים, כותבים בדרך כלל כותבי מאמרים מתחילים וכן כאלה ש"מתקתקים" מאמרים והמחיר בהתאם.

המחיר למאמרי קידום עומד ב- 2015 על 12 אג' – 16 אג' למילה עבור מאמרי קידום בסיסיים. המחיר משתנה בהתאם להתחייבות ספק  התוכן לאיכות ומקוריות.

למרות העדר היוקרה שבמאמרים אלה, גם כשמדברים על מחיר, תוכן לאתרים זה הינו חשוב ומרכזי ביותר. את המאמרים משלבים באתר או מבצעים חילופי מאמרים עם אתרים המשתפים פעולה וכן באתרי מאמרים שזוהרם הועם מאז יציאת עדכון פינגווין.

כמה עולה מאמר תוכן אינפורמטיבי?

פה השמיים הם הגבול, הן מבחינת הכמות, איכות לבסוף כמובן – מחיר. תוכן לאתרים זה, תפקידו לספק מידע שימושי המוסיף ערך מוסף לגולש. כפי שרמזנו, מחיר מאמר נגזר מאיכות התוכן ועומקו. הלקוח משלם על שילוב של יכולת כתיבה רהוטה ובשל הצורך לבצע מחקר, מקיף או בסיסי, על פי דרישות הלקוח. עם כתיבה חדשותית, יידרש לא פעם הכתב לבצע ראיונות עם בכירים וכן לספק מאמרים בדד-ליין לחוץ והמחיר בהתאם. כתיבה מקצועית מאד, דורשת לפעמים רקע מעמיק בתחום, כמו מאמרי תוכן רפואיים, מאמרים משפטיים לעורכי דין, תוכן לאתרים כלכליים ולרואי חשבון וכו'.

המחיר למאמר תוכן אינפורמטיבי נע בין 16 אג' ועד 2 ₪ למילה.

יש לנו השכלה רחבה העומדת לרשותכם במגוון תחומים. להלן, המומחיות של צוות "שפיץ":

  • מאמרי תוכן רפואי ומחקרי בכל קשת תחומי הביולוגיה, רפואה ותרפיה.
  • כתבות ומאמרים כלכליים לאתרי השקעות, מגזינים והנה"ח.
  • חבילות תוכן משפטיות לעורכי דין.

כמה עולה תוכן שיווקי?

מחיר תוכן לאתרים, נגזר בחלקו הגדול מנפח המסרים השיווקיים שעלותם גבוהה יחסית וזאת בשל הצורך להיות גם וגם. תוכן לאתרים איכותי זה נדרש לקדם את האתר במנועי החיפוש, להיות אינפורמטיבי, מעניין ומושך ומניע לפעולה. לא כל כותב תוכן לאתרים יודע את כללי הכתיבה השיווקית ולא כל אחד מבין את קהל היעד שאליו מיועד התוכן, נדרשת פה ראייה עסקית.

תוכן שיווקי לאתר – המקומות הראשונים שבהם נכניס כתיבה שיווקית הינם דף הבית, דף אודות ודפי מוצרים ושירותים, לפי הסדר. ניתן כמובן להכניס רק תוכן שיווקי לאתר, אך על זה יש תג מחיר. תוכן לאתרים זה, הינו גולת הכותרת מבחינת האיכות וההשקעה הכספית ולכן נתייחס אליו בצמצום.

ניוזלטר – ניוזלטר מהווה שילוב טוב בין כתבה חדשותית עם אלמנטים שיווקיים. כתיבת ניוזלטר דורשת מיומנות וניסיון רב. מצד שני, יש לזכור שניוזלטר צריך לצאת בפרקי זמן קבועים. לכן עליכם לקבוע לכם יעד של לא יותר משחרור של ניוזלטר אחד בשבוע.

דף נחיתה – כשאתם מעוניינים שהמסרים השיווקיים שלכם יהיו ארוזים בצורה קומפקטית ותמציתית במקום אחד שאליו הקמפיינים שלכם ינתבו את הגולשים, אתם מזמינים דף נחיתה, המשלב עבודת קרייטיב עם גרפיקה כובשת. מחיר דף נחיתה הינו גבוה יחסית בשל הצורך לכתוב טקסט ברמה גבוהה וגרפיקה מקצועית.

מחיר למאמר שיווקי או יותר נכון דף שיווקי, מתחיל מ- 25 אג' למילה ומתומחר בלפחות כ- 150 ₪ לדף של עבודת קופירייטינג מהפנטת.

כשאתם מזמינים תוכן שיווקי אתם מצפים שעלותו תכסה את ההשקעה. לכן מחיר תוכן לאתרים שאתם מוכנים לשלם, הוא חלק יחסי של ההחזר שתקבלו בזמן סביר, כפי שקבעתם לעצמכם.

כמה עולה פוסט או סטטוס?

בלוג – כתיבת בלוגים דורשת כישרון רב ואינה נחשבת תוכן לאתרים קלאסי. הכתיבה נעשית ברמת אומנות וזאת בשביל ליצור נאמנות גבוהה בקרב הלקוחות ולמשוך גולשים נוספים. מחיר לפוסט נע על פי יכולת הכותב ומתחיל מ- 0.25 אג' למילה. מכיוון שהכותב מחויב לקוראיו ונדרש לתקשר עימם המחיר לבלוג עמוס יעלה יותר.

פייסבוק – פוסטים וסטטוסים לפייסבוק ושאר הרשתות החברתיות, הינם עבודת קופירייטינג הדורשת כישרון והבנה טובה ברשתות אלה. לפני שאתם מבררים כמה עולה סטטוס, כדאי לבדוק קודם מה אתם צריכים. אין מחיר ברור בתחום זה מאחר ומעורבות בעניין תוספות שונות של מעורבות הכותב, כמו: העלאת תכנים, תגובות לגולשים וכן תחזוקה כללית של דף הפייסבוק כולל גרפיקה ועוד. המחיר לסטטוס בודד משתנה ומתחיל מ-15 ₪ לסטטוס.

אז מה מחיר תוכן לאתרים שתשלמו?

זה תלוי בכם. מחיר תוכן לאתרים נקבע על פי תמהיל המאמרים לאתר שלכם. בעידן גוגל ופייסבוק חיסכון בעלויות התכנים, זה עסק יקר מאד שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם, אך גם רכש או כתיבת תכנים מהסוג והדרך הלא נכונה בעצמכם, עלולה להתגלות כמקח טעות. מאמר זה לדוגמה בעל ערך רב עבור אתר "שפיץ" וגורם לאתר להופיע במקום גבוה במנועי החיפוש ובכך חוסך לנו כסף רב עבור שיווק ממומן בגוגל, אך גם זמן ומאמץ זה מחיר. תוכן לאתרים במצב אופטימאלי, הינו שילוב נכון של מאמרי קידום אתרים, עם תוכן שיווקי, בכמות ובאיכות מספקים יעניק לכם קידום בגוגל וחיסכון משמעותי בהוצאות השיווק. לעומת זאת, באתרים מסוימים, אין די בשילוב מאמרי קידום באתר ויש להכניס גם תוכן אינפורמטיבי, כמו באתרים של עורכי דין, רואי חשבון ובתי רופאים. כמובן שגם תוכן אינפורמטיבי לאתרים, ראוי שיהיה משובץ במילות מפתח.

המחיר עבור מאמרים לאתרים מגיע לפחות ל- 900 ₪ עבור 3 דפי תוכן שיווקי וכן 5 מאמרי קידום או תוכן אינפורמטיבי. מחיר תוכן לאתרים באתר שפיץ הינו – 650 ₪ בלבד וזה מספיק בהחלט לקידום אתר בסיסי. צרו אתנו קשר עוד היום ונוכל לספר עוד על תוכן לאתרים. מחיר אפקטיבי לקידום ומיתוג העסק שלכם תוכלו לקבל אצלנו גם אם תשאירו פרטים ונחזור אליכם עם פתרונות שמתאימים לכם.