ניהול תוכן

מכירים את זה שאין לכם זמן לאתר ולדף הפייסבוק שלכם? בהתחלה אומרים מחר, אחרי זה, שבוע הבא, בסוף מתחילים לראות את התוצאות בטראפיק…

בניית תוכן זה עניין עקבי. החבר'ה של שפיץ דואגים לתוכן שלכם מא' ועד ת' באופן רציף. עם ניהול תוכן מקצועי אתם לא צריכים להעלות מאמרים לאתר על בסיס קבוע, לשבץ תמונות ולהתייחס לתגובות הגולשים, כי יש מישהו שדואג לכם.

shutterstock_83474071BP-1ניהול דף פייסבוק

דף פייסבוק מקצועי לעסק שלכם צריך להיות "חי" ומתקשר. יש צורך להעלות תכנים רעננים, לשלוח שיתופים בקבוצות מתאימות ולהגיב. כל אחד יכול לעשות את זה, כל שצריך זה קצת פילפל , ניסיון ויכולת התמדה. כשיש לכם עסק, אין לכם זמן לכל זה, פה אנחנו נכנסים לתמונה ודואגים שהדף שלכם יישאר רלוונטי – תמיד.

bp-2.2ניהול אתר אינטרנט

גוגל ושאר מנועי החיפוש מסתכלים על ביצועי האתר שלכם באופן קבוע, אתר מעודכן תדיר מתוגמל בהתאם עם מיקום גבוה בתוצאות החיפוש. לקוחות שנכנסים תדיר לאתר שלכם וגם מתעניינים, אוהבים לגלות דברים חדשים אצלכם, גם אם זה מסתכם במספר מילים בודדות, או תמונה חדשה. ניהול תוכן מקצועי שומר על האתר שלכם עם מידע חדש ועדכני ומשפר את מיקומכם בתוצאות החיפוש.

BP-1ניהול ניוזלטר

יש לכם לקוחות קבועים, יש לכם רשימות תפוצה של מתעניינים, אך אין לכם זמן לשמור איתם על קשר. פה אנחנו נכנסים עם חדשות שבועיות, דו חודשיות או לפחות חודשיות שישאירו אתכם בתודעה של הלקוחות שלכם אנשים נוספים במעגלים שלכם. שפה חדשותית עניינית ומסקרנת, או לחלופין כתיבה חברית ומשעשעת שתשאיר מקור בלב גם בשבילכם.

bp-2.2ניהול תוכן משאירים בידי מקצוענים

  • התמקדו בעסק שלכם והשאירו את התוכן לנו.
  • תיהנו משקט נפשי וידיעה שדואגים לכם
  • נולדנו עם כישרון למילים, הלקוחות שלכם יאהבו אותנו.
  • האופטימיזציה של התוכן שרכשתם עובדת יותר טוב על ידי מומחי קידום.
  • המחיר..

BP-1עלות הוגנת לתוכן שיושב טוב

אז אם השיווק באינטרנט יקר לכם, אך איך לכם זמן להתמודד עמו, אתם יכולים להבטיח לעצמכם שקט נפשי וידיעה שדואגים לכם לאורך זמן. תשמחו לשמוע שעלות ניהול תוכן הינה סמלית למדי ואפקטיבית עבורכם ביותר. התוכן יותאם כהלכה במערכת התוכן ויעבור אופטימיזציה מלאה, לרבות קישורים פנימיים, מילות מפתח ותיאור קצר.

השאירו פרטים באתר או צרו קשר עכשיו בטלפון 052-3646136 ונוכל לספר לכם עוד על יתרונות ניהול תוכן על ידי מקצוענים שחיים ונושמים אינטרנט.

slide-4btn