שירותי תוכן לאתרים

shutterstock_71597191אתר שפיץ מספק שירותי תוכן לאתרים. כאשר מתבצעת כתיבת  מאמרים לאתרים, אנו לוקחים בחשבון את אלה שיקראו את המידע וירגישו הזדהות עמוקה אתו. בכתיבה חשוב לנו שבתוכן שאנו מספקים לכם יהיו כל הדברים הטובים בהם אנשים מתעניינים – ייחודי, נדרש, מעניין ויצירתי. כמו כן, כשאנו כותבים אנו מקדישים מחשבה רבה על קידום. כתיבת תוכן לאתרים שנעשית על ידי אלה שמבינים בקידום אתרים מעניקה לכם ערך מוסף משמעותי. אנו מספקים שירותי תוכן לאתרים ומקדמים אתרים על פי דרישה. כמו כן אנו מספקים תחזוקה עבור דף עסקי בפייסבוק וכן רשתות חברתיות נוספות.

רלוונטיות ומקוריות

ישנם ספקי שירותי תוכן לאתרים רבים ואלה נדרשים לעמוד במספר סטנדרטים בסיסיים אשר החשוב שבהם הינו – מקוריות. כתיבת מאמרים לאתרים הינה 100% מקורית ועל ספקי שירותי תוכן לאתרים המציעים לכם את מרכולתם, להתחייב על כך מפורשות. כפילויות עלולות להסב לכם נזקים כבדים. החבר'ה של שפיץ מבצעים כתיבת תוכן  לאתרים ורשתות חברתיות על סמך ידע, ניסיון וכישרון. לעולם איננו מעתיקים חומר ממקורות אחרים, את התכנים אנחנו כותבים על סמך מקורות מידע מהימנים ורלוונטיים לנושא, תוך הקפדה על סינון העיקר מהתפל והבאת התכנים בכרונולוגיה הנכונה הרלוונטית לצרכי הגולש. כשיש עניין אנו מבצעים "מראה מקום" למקורות המידע מהם שאבנו את התכנים והסקנו מסקנות. כתיבת תוכן לאתרים דורשת שימוש נבון ומושכל ב"מראה מקום" משפר את הדרוג שלכם בגוגל ובשאר מנועי החיפוש ומקרין אמינות ורצינות בהגשת התכנים לקריאה לגולש. הגולשים אינם נותרים אדישים לפני מידע מועיל כשהם נתקלים בו ומצביעים בעכבר. בגמר הכתיבה מעביר הכותב את המאמרים שנכתבו לבדיקת איכות בידי אדם נוסף הבודק בין היתר את מקוריות המאמרים שנכתבו. אלו נבדקים על-ידי תוכנה מתאימה המשווה בין תוכן המאמר לבין מאמרים לאתרים נוספים המוכרים על ידי גוגל.

יצירתיות שיווקית

שירותי תוכן לאתרים כוללים לא מעט עבודת קרייאטיב וכן קופירייטינג. עבודה קריאטיבית דורשת קצת יותר מאשר לארגן טקסט בצורה מסודרת, נכונה וברורה. ליטוש מסרים בצורה חדה וברורה הינה יכולת השמורה לטובי הכותבים והגמול בהתאם. כשאתם מזמינים מסרים שיווקיים וסלוגנים אתם מצפים שהתוכן יהיה מועט, אך ברור וחד והכי חשוב מושך ומסקרן. יש לנו בשפיץ ראש טוב לדברים האלה ואנחנו כותבים מסרים קצרים ומדויקים הקולעים בדיוק לצרכים שלכם באתר, קמפיין ממומן  ועוד. קיימים מספר סוגי תכנים הדורשים יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה:

  • סלוגנים לחברות ואתרים
  • תוכן קריאטיבי לקמפיינים ממומנים
  • כתיבת בלוגים וניוזלטר

בכול המקרים הללו אנו מבצעים אפיון ייחודי וזאת בשביל לחלץ את העוקץ של מה שהגולש מחפש. במהלך האפיון אנו נכנסים לשורש העניין ומבינים בדיוק את אופיו העסקי של מזמין התוכן, את הצרכים העסקיים שלו ואופי הקמפיין הספציפי. כמו כן אנחנו מאתרים את פרופיל הלקוחות שעשויים להתעניין במוצר או השירות שלכם, על ידי חקירה ותשאול.

תוכן קידום לאתרים (SEO)

יש לנו את היתרון של ספקי תוכן שמבינים בקידום אתרים ולכן אנו מספקים שירותי תוכן לאתרים לטובת צרכי הקידום שלכם בצורה מדויקת. לכן כשאתם רוכשים שירותי כתיבת מאמרים לאתרים בשפיץ אתם יכולים להיות בטוחים שמספקים לכם תוכן המתאים בדיוק לצרכי הקידום או התדמית שלכם.

מאמרים לקידום אתרים – שירותי תוכן לאתרים נדרשים לשמור על סטנדרטים קידומיים. לכן כאשר כתיבת תוכן לאתרים מסתיימת, הטקסט עובר לבדיקת איכות הכוללת בין היתר התאמה לדרישות הקידום (SEO). בבדיקה, התוכן נבדק לכמות מילות המפתח וכן לאופן שיבוצם ומיקומם בגוף המאמר. בנוסף הבודק סורק את המאמר ומנקה שגיאות ותחביר במאמר ובמיוחד במילות המפתח. לנו חשוב להציע כתיבת מאמרים לאתרים שכיף לקרא, תכנים קולחים ורהוטים וזאת למרות שיבוץ נרחב של מילות מפתח בכל מקום אסטרטגי, כמו במאמר זה.

תוכן אינפורמטיבי – כתיבת תוכן לאתרים נעשית תוך שמירה על איכות חדשותית ומידעית והמקצוענות שלנו ניכרת באופי ובעומק הכתיבה. ככותבים משכילים ובעלי ידע רחב, אנו מומחים בטווח רחב של תחומים. כתיבת מאמרים לאתרים נעשית על ידי בחירת הכותב המתאים ביותר עבורכם, הרי בכל זאת לכל אחד יש את הדברים שהוא חזק בהם. לאחר סיום הכתיבה הטקסט עובר לבודק נוסף שבוחן את רלוונטיות ואמיתות התוכן. זכרו – כתיבת מאמרי תוכן לאתרים עם ערך מוסף לגולש, מקדמת אתכם.

תוכן מעניין – למידע מעניין יש איכויות וירליות ושיתופיות מהסוג שאתם רוצים מאד. הגולשים מגיעים, משתתפים ומשתפים והתוצאה מתבטאת בפופולריות התוכן שלכם  וכמובן בקידום האתר שלכם. לא סתם החלטנו לקרא לעצמנו "שפיץ" אנחנו יודעים להפוך הרבה דברים למעניינים, כולל סוליה של נעל. אנשים אוהבים את מה שאנחנו כותבים ויש להם מה להגיב על זה ולשתף. אנחנו כותבים מודעות ברשתות החברתיות, מידע אינפורמטיבי תורם באתרים וכן תכנים שיווקיים שכיף לקרוא ולהסתקרן.

כתיבה שיווקית

בסופו של דבר, אתם בדרך כלל מעוניינים למכור. שירותי תוכן לאתרים מקצועיים נדרשים לשלב טאצ' עסקי על כל צעד. יש לנו את הראיה העסקית הדרושה לכם בשביל להבין את הצרכים העסקיים שלכם היטב. אנו מכירים היטב את כללי הכתיבה השיווקית ומספקים תוכן שיווקי לאתרים המניע לפעולה את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, עם טיזר מסקרן ותועלות המשובצות בצורה ברורה ועניינית. כתיבת התוכן השיווקי שאנו מבצעים מותאמת לכל כללי הקידום (SEO) עם שיבוץ מילות מפתח בצורה אופטימלית ולפי דרישות המקדם. כמו כן, אנו משבצים מידע רלוונטי וקליל בגוף הטקסט המציג באופן מידי ואינטואיטיבי את היתרון שלכם, או במילים אחרות עונה על השאלה – מדוע על הלקוח הפוטנציאלי לבחור דווקא בכם?

אומנות הכתיבה

כתיבת תוכן לאתרים משתלמת עבורכם. כאשר אתם בוחרים ספק תוכן, כדאי לכם לבחור אחד שבאמת מבין את הכללים ואת טכניקות הקידום העכשוויות לרבות עדכוני פנדה ופינגווין וכל דבר חדש שיוצא אחת לכמה זמן. בסופו של דבר כתיבת מאמרים לאתרים ברמה איכותית נעשית עם יכולת, תוך רצון אמיתי לספק תוכן המעניק ערך לגולש. כתיבה עתירת טריקים עלולה לגרום לכך שעדכון חדש של גוגל יזרוק את האתר שלכם רחוק בתוצאות החיפוש. החבר'ה של שפיץ כותבים כי זה הדחף שלנו, אנחנו כותבים מכישרון, ידע רחב ורצון לתת לכם את הטוב ביותר. את התוצאות שלכם אתם כבר תראו במנוע החיפוש, עם לייקים ושיתופים חדשים וגם עליה במכירות.

לשאלות נוספות על שירותי תוכן לאתרים השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם פתרונות תוכן מותאמים אישית.

מחיר תוכן לאתרים

530 ₪

על תוכן מלא לאתר

—————————

3 דפי שיווק
ו- 5 מאמרי תוכן איכותיים.