שירותי תוכן לעורכי דין

low-m11

איך מגדילים את העניין באתר שלכם? איך דואגים לכך שימצאו אתכם בחיפוש פשוט לפי ביטויים כמו "גירושין", "הוצאה לפועל" ו"פלילים" כשיש כל כך הרבה אתרי עורכי דין כמוכם שמתחרים על תשומת הלב? התשובה לכך הינה בתוכן. כשיש לכם באתר יותר תוכן איכותי בתחום ההתמחות שלכם מאשר למתחרים, אז אתם מטפסים בתוצאות מנועי החיפוש וכן בעניין שאתם מעוררים בקרב גולשים. שירותי תוכן לעורכי דין דואגים להשאיר את האתר שלכם עדכני תמיד.

BP-1מהם שירותי תוכן לאתרי עורכי דין?

תוכן שיווקי באתר שלכם, מאמרי קידום אינפורמטיביים ומקצועיים, בלוגים, ניוזלטר וכן ניהול דף פייסבוק.

BP-1ביצוע מקצועי של כתיבת תוכן משפטי לאתרים

  • רלוונטיות – כתיבת תוכן לעורכי דין, מן הראוי שתעשה על ידי כותבים מומחים לתחום ובעלי רקע משפטי. התוכן יהיה מדויק ורלוונטי לתחום בו אתם עוסקים, אך בו זמנית קריא ונגיש להדיוטות הנחשפים לתכנים המשפטיים ומתרשמים מהרלוונטיות וההתאמה לצורך שהתעורר אצלם.
  • פורמט תקני – למנועי החיפוש יש את הדרכים שלהם לזהות תוכן איכותי שנכתב לאתרים. אם אינכם מכירים את כללי הכתיבה, עתם עלולים לפגוע באתר שלכם על ידי חסימות שמבצעים מנועי החיפוש בעקבות הפרות שביצעתם בתום לב.
  • SEO – מקדמי אתרים וכותבי תכנים מקצועיים בקיעים בתורת קידום האתרים ומבצעים החדרת מילות מפתח לתוך הטקסט. אם אתם כותבים מוכשרים ויש לכם סבלנות ללמוד את כול כללי הקידום אתם בהחלט יכולים לבצע את עבודת הכתיבה בעצמם. כל שכן, אתר שפיץ מלא במידע מועיל, כיצד לבצע כתיבת תוכן לעורכי דין באופן מוצלח ומועיל.
  • תחביר – אם אתם משפטנים, אז קרוב לוודאי שאת כללי התחביר אתם כבר מכירים. כתיבת תוכן משפטי לאתרים צריכה להיות נכונה מבחינה תחבירית ולו בשביל הרושם הנכון שמקבלים אלה שקוראים את מה שכתבתם.
    פימפום עקבי של כתיבת תוכן משפטי לאתר, בלוג ודף הפייסבוק שלכם מתגמל ומהר מאד תתחילו ליהנות מעניין מנועי החיפוש שיעלו אתכם במעלה החיפושים ומשם להתעניינות מוגברת של לקוחות חדשים.

BP-1ניהול תוכן משפטי

בואו נודה לאמת..הזנת תוכן זה כאב ראש. עושים את זה פעם אחד ועוד פעם, אחרי זה מתברר שלא עשיתם אופטימיזציה – קישורים פנימיים, כותרות H2 ו- H3 ומה עם תמונה? היא בכלל חוקית?

הזנת תוכן באופן שוטף ובאופן אופטימאלי הינה חיונית בכדי לשמור על מקומכם ולקדם אותו במעלה תוצאות החיפוש. התשלום עבור שירותי ניהול תוכן זה הינו מינימאלי ומהווה חלק ממעטפת השירות שלנו, כי אנו מאמינים שזאת הדרך הנכונה לקדם אתרים.

החבר'ה של שפיץ מבצעים כתיבת תוכן לעורכי דין תוך שילוב של מילות מפתח, תוך שמירה על הקונטקסט בתוכן משפטי זורם וחי. פנו אלינו עוד היום למידע נוסף על כתיבת תוכן לעורכי דין בטלפון 052-3646136, או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.